• EXO Dron Ranger Plus X7 Black edition + dodatkowa bateria

Dron Ranger Plus X7 marki EXO wyróżnia się inteligentnymi trybami GPS. Zachowuje stabilność lotu przy wietrze do 32 km/h. W zestawie znajduje się dodatkowa bateria.

2893.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.8 kg

Dron EXO Ranger Plus X7 Black edition + dodatkowa bateria

Dron Ranger Plus X7 marki EXO wyróżnia możliwość stabilnego zawisania urządzenia w powietrzu nawet przy wietrze o prędkości 27-32 km/h. Bateria o pojemności 3400 mAh umożliwia ciągły lot przez 25 minut i można ją w prosty sposób wymienić, jeśli potrzebny jest dłuższy czas działania. Sam kontroler natomiast wystarczy ładować raz na kilka dni użytkowania.

Zdjęcia w 4K

To, co charakteryzuje model Ranger Plus X7 to nagrywanie płynnych filmów kamerą 2K z czujnikiem aparatu 8,5 mm i 3-osiowym gimbalem oraz możliwość wykonywania zdjęć w jakości 4K. Aparat pozwala na stworzenie różnorodnych ujęć, od widoku z lotu ptaka aż do panoramy. Obraz można powiększyć cyfrowo do 50x, sterując kamerą na żywo z aplikacji. Urządzenie pozwala na oglądanie transmisji obrazu w trakcie lotu, na żywo, oraz kontrolowanie dokładnej lokalizacji i współrzędnych.

Przydatne tryby

Wbudowane tryby sprawią, że dron lata automatycznie. W trybie „circle" wystarczy wyznaczyć środek, a dron wykona wokół obiektu okrążenie, jednocześnie utrzymując go cały czas w centrum. Pozwoli to uzyskać iście filmowy efekt. Tryb „follow" umożliwia śledzenie ruch obiektu. Można trzymać pilota ze sobą podczas przemieszczania się, a dron Ranger X7 podąży za jego sygnałem. Tryb „pin-fly" daje możliwość ustawienia punktów GPS w telefonie tak, aby Ranger X7 poleciał wyznaczoną trasą. Natomiast naciśnięcie przycisku „return to home" spowoduje „przywołanie" drona do powrotu w ten sposób, by wylądował w miejscu, z którego rozpoczynał lot. Włączenietrybu sportowego skutkuje lotem z imponującą prędkością 43 km/h, zachowując przy tym precyzyjne skręcanie i płynne sterowanie urządzeniem za pomocą joysticka.

Automatyczny powrót urządzenia

Dron automatycznie powróci do miejsca startu i wyląduje po kliknięciu trybu „return to home", po utraceniu połączenia lub gdy bateria będzie na wyczerpaniu. Gwarantuje to bezpieczny powrót urządzenia do miejsca, które zostało przez nas wybrane na start. Dron nie musi być połączony z siecią komórkową czy Wi-Fi, by latać.

Łatwy w transporcie

Składana konstrukcja oraz lekki korpus urządzenia sprawiają, że Ranger Plus X7 może być bezproblemowo transportowany. W zestawie oprócz drona Ranger Plus X7 znajduje się torba dostosowana do danego modelu drona, dzięki której można przemieszczać go w bezpiecznych warunkach, joystick, 4 zapasowe śmigła, kabel USB do ładowania, standardowa bateria litowa 7.6V 3400mAh, instrukcja obsługi oraz dodatkowa bateria.

Dodatkowa bateria w zestawie

W zestawie, oprócz baterii dołączonej w standardzie, znajduje się wymienna bateria do drona X7 Ranger Plus marki EXO o pojemności 3400 mAh. Dzięki wbudowanemu inteligentnemu systemowi zarządzania akumulatorem jego stan jest monitorowany na bieżąco i raportowany w stanie rzeczywistym. Dzięki temu można w pełni skupić się na lataniu dronem, zamiast kontrolować kątem oka, ile czasu jeszcze pozostało. Bateria to wysokoenergetyczny akumulator litowo-jonowy zapewniający aż do 25 minut lotu.

Właściwości:

  • stabilność lotu zachowana nawet przy wietrze do 32 km/h,
  • lot w trybie sportowym z prędkością nawet 43 km/h,
  • inteligentne tryby GPS umożliwiające m.in. lot wyznaczoną trasą oraz bezpieczny powrót do miejsca startu,
  • 25 minut lotu na jednej baterii,
  • dodatkowa bateria w zestawie.
Kolor Czarny
Wymiary [mm] 400 x 380 x 80
Bateria - czas pracy 25 minut
Zasięg [m] 805
Pojemność baterii [mAh] 3400
Maksymalna prędkość [km/h] 40-43
Jakość video 2048 x 1080p
Jakość zdjęć 4096 x 3072p
Aparat 9MP
Stabilizacja 3-osiowy gimbal
Waga z bateriami [g] 624
Tłumaczenia eng
Czy wymaga numery seryjnego 2
Lokalizacja R3-8-1, P01050303, P02070403, R3-8-1, P01050303, P02070403,P01090403
Długość towaru w centymetrach 12,5
Wysokość towaru w centymetrach 25,0
Szerokość towaru w centymetrach 25,0
Waga gabarytowa w gramach 1250
Waga towaru w gramach 1750,0
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne