• GARETT Smartwatch Garett Kids Moro 4G zielony

Dziecięcy smartwatch nowej generacji w deseń moro z modułem GPS, możliwością włożenia karty nanoSIM i łącznością 4G LTE.

Brak towaru
963.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Smartwatch Garett Kids Moro 4G

Garett Kids Moro 4G to zegarek zaprojektowany dla aktywnych i śmiałych dzieci. Wyposażony w duży, dotykowy i kolorowy wyświetlacz, który ułatwia korzystanie z funkcji urządzenia. Znajdziesz w nim wbudowany aparat, slot na kartę nanoSIM, wbudowany głośnik i mikrofon do prowadzenia rozmów czy plan lekcji. Posiada również funkcje, które ułatwiają rodzicom sprawować zdalną opiekę nad dzieckiem. Obudowa i pasek zdobione w deseń moro w kilku wersjach kolorystycznych.

 • Wbudowany moduł GPS i GEOogrodzenie  - zegarek z modułem GPS zapewnia rodzicom możliwość zdalnej opieki, zarówno manualnej (geolokalizacja), jak również automatycznej, połączonej z funkcją GEO-ogrodzenie. Automatyczna opieka polega na wprowadzeniu w dedykowanej aplikacji określonej strefy. Gdy dziecko przekroczy jej granice, rodzic otrzymuje powiadomienie.
 • Łączność 4G LTE, lokalizacja przy użyciu GPS, LBS i WiFi - zegarek jak telefon komórkowy czwartej generacji. Posiada slot na kartę SIM i obsługuje łączność 4G LTE. Skutecznie lokalizuje osoby zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń (z dokładnością w przedziale 5-15 metrów).
 • Wbudowany system Android - dzięki wbudowanemu systemowi operacyjnemu Android, ten zegarek nowej generacji oferuje bogatsze menu oraz dostęp do większej ilości funkcji
 • Wykonywanie, odbieranie połączeń i rozmowy wideo - zegarek posiada wszystkie podstawowe funkcje telefonu komórkowego: obsługuje karty SIM wszystkich sieci, posiada wbudowany mikrofon oraz głośnik.
 • Przycisk SOS oraz przesyłanie zdjęć -funkcja SOS może znacząco zwiększyć poczucie bezpieczeństwa dziecka. Po naciśnięciu przycisku alarmowego zostaje nawiązane połączenie z 3 numerami telefonów. Istnieje również możliwość przesyłania zdjęć z zegarka na telefon rodzica.
 • Monitoring głosu i wiadomości - zegarek umożliwia przesyłanie krótkich wiadomości głosowych o długości do 1 sekund. Rodzic w dowolnej chwili może włączyć dyskretny podsłuch, by skontrolować odgłosy z otoczenia dziecka.
 • Wodoodporność IP66 - model odporny na różne warunki i przygody. Zegarek jest zabezpieczony przed skutkami kontaktu z pyłem, a także ze strugą wody.
 • Krokomierz i monitor snu - podstawowa funkcja mierząca aktywność dziecka - zliczanie kroków. Ponadto zegarek monitoruje sen i analizuje jego jakość, stanowiąc doskonałe narzędzie do kontrolowania zdrowia dziecka.
 • Dotykowy, kolorowy wyświetlacz i wymienne paski z obudową - wygodna obsługa, atrakcyjny design z możliwością wymiany paska wraz z obudową.
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor Zielony
CN kod 85176200
Łączność 4G LTE, Bluetooth 4.0, Wi-Fi
Kompatybilność - system Android, iOS
Bateria - czas pracy do 2 dni
Bateria - czas ładowania ok. 2 h
Funkcje krokomierz, moduł GPS, LBS, monitor snu, odbieranie połączeń, plan lekcji, przycisk SOS, slot na kartę SIM, tryb GEOogrodzenia, tryb lokalizacji GPS, wbudowany aparat, wysyłanie wiadomości głosowych, zdalny podsłuch
Wodoszczelność IP66
Wyświetlacz - rodzaj TFT LCD
Wyświetlacz - rozmiar 1.4"
Wyświetlacz - rozdzielczość 240x240
Procesor 9820E
Bateria - rodzaj Li-Po
Bateria - czas czuwania do 3 dni
Koperta - wymiary [mm] brak danych
Pasek - materiał tworzywo sztuczne
Pasek - szerokość [mm] brak danych
Pasek - maksymalny obwód [cm] brak danych
Język menu angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, polski, portugalski, rosyjski, turecki, włoski
System operacyjny Android
Bateria słuchawki - pojemność 700 mAh
Waga z bateriami [g] brak danych
Tłumaczenia eng
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Polecamy
 • Sklep zamknięty

Prace techniczne