• NURA Słuchawki bezprzewodowe NuraTrue Pro czarne

Bezstratne słuchawki bezprzewodowe NuraTrue Pro oferują doskonałą jakość dźwięku, porównywalną do jakości muzyki powstającej w studiu nagraniowym. Stwórz swój indywidualny profil słuchowy i ciesz się swoimi ulubionymi utworami na co dzień.

Brak towaru
1884.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.1 kg

Słuchawki bezprzewodowe NURA NuraTrue Pro czarne

NuraTrue Pro definiują nowe standardy dla słuchawek bezprzewodowych. Przedstawiamy pierwsze na świecie douszne słuchawki z bezstratnym dźwiękiem dzięki technologii Bluetooth Qualcomm aptX Lossless. NuraTrue Pro wyróżniają się spersonalizowanym, przestrzennym dźwiękiem Dirac Virtuo z aktywną redukcją szumów zapewniając użytkownikowi niezwykłe doznania słuchowe. Poczuj doskonałą jakość brzmienia bitów, która dotychczas wymagała drogiego sprzętu wysokiej klasy i połączenia przewodowego - na swoim urządzeniu marki NURA.

Łączność Bluetooth Qualcomm aptX Lossless

Używając słuchawek o bezprzewodowej łączności, nie musisz martwić się o obniżoną jakość dźwięku wynikającą z kompresji wpływającej negatywnie na wrażenia słuchowe. Z technologią Bluetooth Qualcomm aptX Lossless bezstratny dźwięk zachowuje wszystkie dane z oryginalnego nagrania studyjnego, pozwalając usłyszeć wierną reprodukcję dźwięku zamierzonego przez artystę. Doświadcz jakości dostępnej tylko w studiach nagraniowych na swoich słuchawkach NuraTrue Pro.

Indywidualny profil słuchowy

NuraTrue Pro automatycznie mierzy słuch użytkownika za pomocą specjalnych mikrofonów wysokiej czułości. Pomiary te służą do stworzenia korektora dopasowanego do konkretnego użytkownika, oferując doskonale zbalansowaną muzykę, zgodnie z zamierzeniami artysty. Urządzenie pomija częstotliwości, na które użytkownik jest mniej wrażliwy, oferując bezstratny, spersonalizowany dźwięk wysokiej jakości.

Przydatne funkcje

Słuchawki NuraTrue Pro wyposażone w Bluetooth Multipoint umożliwiają połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie, dzięki czemu nie musisz pauzować muzyki, żeby połączyć się z innym urządzeniem. Wytrzymały akumulator gwarantuje do 32 godzin korzystania z urządzenia, a ładuje się do pełna tylko w godzinę. Ponadto słuchawki oferują szereg innych funkcji, takich jak: sterowanie dotykowe, tryb zanurzenia odcinający dźwięki z otoczenia i odwrotnie działający tryb społecznościowy, automatyczne wstrzymywanie i wznawianie odtwarzania.

Właściwości:

  • dokanałowe słuchawki bezprzewodowe,
  • bezstratny dźwięk Bluetooth Qualcomm aptX Lossless,
  • dźwięk przestrzenny Dirac Virtuo,
  • aktywna redukcja szumów,
  • spersonalizowany profil słuchowy,
  • połączenie z dwoma urządzeniami naraz,
  • 32 godziny odtwarzania,
  • dodatkowe wbudowane funkcje odtwarzania.
Kolor Czarny
Typ słuchawek bezprzewodowe, dokanałowe
PN T0PB
CN kod 85183000
Czułość [dB] 101
Wbudowany mikrofon tak
Łączność bezprzewodowa, Bluetooth Qualcomm aptX Lossless
Pasmo przenoszenia [Hz] 20 - 40000
Przetwornik - średnica [mm] 10
Waga słuchawki [g] 8,6
Redukcja szumów otoczenia tak
Bateria - czas pracy [h] 32
Czy wymaga numery seryjnego 3
Liczba mikrofonów 8
Wymiary etui [mm] 72,4 x 30,2 x 35
Waga etui [g] 51,2
Bateria - czas ładowania [h] 1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne