• OLOy Pamięć RAM Blade Aluminum DDR4 2x8GB 3600MHz C14 RGB

Pamięć gamingowa RAM DDR4 z podświetleniem RGB. Pojemność całkowita: 16 GB Taktowanie: 3600 MHz Opóźnienia: C14

Brak towaru
1476.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Pamięć RAM OLOy Blade Aluminum typu DDR4 z podświetleniem RGB

DDR4 2x8GB 3600MHz C14 14-14-14-34 1,4 V UDIMM

Pamięć marki OLOy RAM DDR4 o prostym designie ze stylowym, gamingowym podświetleniem RGB, które wzbogaci wnętrze komputera. Światłowód jest ukryty w cienkiej powłoce, która, gdy nie jest używany, przypomina ostrze. Po zapalaniu staje się półprzezroczysty i zapewnia równomierne, kolorowe podświetlenie. Pamięci OLOy obsługują oprogramowanie sterujące podświetleniem w płytach głównych Asus, MSI, Gigabyte oraz ASRock i zapewniają efekt synchronizacji oświetlenia oraz możliwość dopasowania i konfiguracji efektów świetlnych do upodobań użytkownika. 

Pamięć OLOy Blade jest kompatybilna z: 

 • Asus Aura Sync
 • RGB Mystic Light
 • RGB Fusion 2.0 Gigabyte
 • ASRock Polychrom Sync

Cały układ w pamięci OLOy został zamknięty między geometrycznymi, tłoczonymi, fasetami. Producent wykorzystał różne procesy obróbki powierzchni, aby nadać pamięci Blade niepowtarzalny styl. Aluminiowa konstrukcja wydajnie rozprasza ciepło z układów pamięci, aby zapewnić wydajność i stabilność przy wysokim taktowaniu zegara. Pamięć została wyposażona w wewnętrzny czujnik termiczny do monitorowania jego temperatury.

Konstrukcja pamięci OLOy Blade opiera się o ręcznie sortowane układy pamięci, wysokiej jakości układ scalony o stabilnej wydajności oraz wysokowydajną płytkę drukowaną, zapewniającą stabilność przy wysokiej częstotliwości. Pamięć OLOy Blade wykorzystuje technologię Intel XMP Automatic OC i jest kompatybilna z oprogramowaniem Intel i AMD, w tym Intel XMP 2.0, umożliwiając graczom łatwą optymalizację wydajności poprzez aktywację XMP w BIOS'ie i jej podkręcenie. W 100% przeszła test Burn-In Test i Multi-Platform Compatibility Test. 

OLOy to marka powstała w 2018 roku w Hong-Kongu, której oferta obejmuje pamięci komputerowe oraz inne rozwiązania z zakresu podzespołów komputerowych, w tym układy scalone (IC), pamięci UDIMM, SO-DIMM, RDIMM i SSD. Zespół specjalistów OLOy tworzy zoptymalizowane produkty o wysokiej prędkości sygnału, które dają szerokie możliwość podkręcania pamięci RAM (overclocking). OLOy zapewnia równowagę między jakością swoich produktów i ich wydajnością, a ceną.

Właściwości:

 • prosty design z liniowym podświetleniem przypominającym ostrze
 • podświetlenie RGB kompatybilne z Asus, MSI, Gigabyte, ASRock
 • niskoprofilowa konstrukcja
 • wydajne rozpraszanie ciepła przez aluminiową obudowę 
 • kompatybilna z Intel XMP 2.0

 

Materiał aluminium
Kolor Szary
Podświetlenie RGB, Tak
PN MD4U0836144BRADE
Dodatkowe informacje kompatybilność z Asus Aura Sync, RGB Mystic Light, RGB Fusion 2.0 Gigabyte, ASRock Polychrom Sync, wsparcie Intel XMP 2.0
Typ pamięci DDR4
Pojemność całkowita 16 GB
Taktowanie 3600 MHz
Pojemność kości 2 x 8 GB
Opóźnienia C14
Timing 14-14-14-34
Napięcie 1,40 V
Tłumaczenia eng
Czy wymaga numery seryjnego 2
Lokalizacja Szafa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Polecamy
 • Sklep zamknięty

Prace techniczne