• ShiftCam Uchwyt foto uniwersalny ProGrip czarny

Uchwyt umożliwia używanie smartfona w sposób, w jaki możemy korzystać z aparatu fotograficznego. Technologia Bluetooth łączy się z telefonem, a ładowanie bezprzewodowe 15W umożliwia uzupełnianie energii.

Brak towaru
1093.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Uchwyt foto ShiftCam ProGrip

Uchwyt ShiftCam ProGrip to akcesorium, które zamieni smartfon w profesjonalny aparat fotograficzny. Przemyślana konstrukcja sprawia, że ProGrip jest niezwykle komfortowy w użytkowaniu. Wszystko za sprawą charakterystycznej krzywizny, która została zaprojektowana tak, aby dopasować się do długości każdego palca, tworząc silniejszy chwyt. Tył uchwytu jest celowo zaokrąglony, aby równomiernie rozłożyć nacisk wywierany przez dłoń, a idealnie nachylona migawka Bluetooth umożliwia wygodne fotografowanie palcem wskazującym w każdej sytuacji. Koniec z bólem nadgarstków i niezręcznym zmaganiem się z właściwym chwytem.

Uchwyt łączy się ze smartfonem za pomocą technologii Bluetooth, ale też jest w stanie ładować bezprzewodowo telefon. Takie rozwiązanie sprawia, że nie ma konieczności zabierania ze sobą dodatkowego i ciężkiego powerbanka. Pojedyncze naciśnięcie migawki umożliwia wykonanie zdjęcia, a długie przytrzymanie uruchomi nagrywanie wideo (iOS) lub tryb zdjęć seryjnych (Android). Uchwyt ProGrip jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości od 58 do 90 milimetrów. Miękka w dotyku i antypoślizgowa gumowa powłoka zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Warto wspomnieć, że zacisk uchwytu otwiera się symetrycznie i zamyka po zwolnieniu, bezpiecznie chwytając telefon pośrodku zacisku. Na szczególną uwagę zasługuje również rewolucyjny system ładowania bezprzewodowego ProGrip, który został zaprojektowany tak, aby przedłużyć żywotność baterii.

Właściwości:

  • uchwyt ułatwia robienie zdjęć lub nagrywanie filmów smartfonem,
  • doskonale wyprofilowana konstrukcja gwarantuje wygodę,
  • funkcja bezprzewodowego ładowania 15W,
  • kompatybilny ze smartfonami z systemami iOS oraz Android,
  • szerokość smartfona powinna wynosić od 58 do 90 milimetrów.
Kolor Czarny
Kompatybilność 58-90 mm
PN PG-SK-CH-EN
CN kod 39269097
Dodatkowe informacje ładowanie bezprzewodowe
Wymiary [mm] 152 x 67 x 88
Łączność Bluetooth
Kompatybilność - system Android, iOS
Pojemność baterii [mAh] 6400
Waga z bateriami [g] 200
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne