• ShiftCam Zestaw obiektywów Macro ProLens Kit do fotografii mobilnej

Obiektywy do telefonów i innych urządzeń mobilnych. Zestaw do ujęć makro Macro ProLens Kit składający się z: obiektywu 75mm Long Range Macro ProLens, obiektywu Traditional 10x Macro ProLens, uniwersalnego uchwytu, etui.

Brak towaru
1157.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Zestaw do ujęć makro ShiftCam Macro Kit z 2 obiektywami

Zestaw ShiftCam Macro Kit został przygotowany z myślą o osobach, które tworzą treści wideo używając smartfona lub tabletu. W skład zestawu wchodzą:

  • obiektyw 75mm Long Range Macro ProLens;
  • obiektyw Traditional 10x Macro ProLens;
  • uniwersalny uchwyt Universal Mount;
  • etui ochronne Photographer Lens Pouch;
  • ściereczka czyszcząca Lens Cleaning Cloth.

ShiftCam 75mm Long Range Macro ProLens

Obiektyw ShiftCam 75mm Long Range Macro ProLens pozwala na wykonywanie ujęć makro w ruchu z dużej odległości, podkreślając szczegóły, dzięki płytkiej głębi ostrości. Doskonale sprawdza się podczas tworzenia filmów i zdjęć z dystansu, w których ukazane zostają detale i tekstury obiektów na tle otoczenia np. owadów, roślin, biżuterii czy potraw. Używając obiektywu ProLens 75mm Long Range Macro możliwe jest uzyskanie efektu miękkiego i nieostrego tła tzw.bokeh.

ShiftCam Traditional 10x Macro ProLens

Obiektyw ShiftCam ProLens Traditional 10x Macro pozwala tworzyć makroskopowe zdjęcia z powiększeniem 10-25x bez zakłóceń i zniekształceń. Ujęcia wykonane przy użyciu tego obiektywu charakteryzuje wysoka szczegółowość i ostrość obrazu, aby zobaczyć gołym okiem drobne detale czy teksturę materiału. Obiektyw Traditional 10x Macro pozwala na ustawienie ostrości w bliskiej odległości już od 2 cm. Możliwe jest uchwycenie głębi ostrości, aby stworzyć doskonałą perspektywę makro ze skupieniem na wybranym obiekcie.

Uniwersalny uchwyt Universal Mount

Uniwersalny uchwyt do mocowania obiektywu, który znajdziesz w zestawie Macro Kit jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i tablety. Uchwyt mocujący Universal Mount pozwala na montaż wszystkich obiektywów ShiftCam ProLens.

PN PL-B2-MA-EN
CN kod 9002111000
Tłumaczenia eng
Lokalizacja R3-4-2
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne