• Twinkly Panele LED Squares 16x16 cm zestaw 5+1

Panele LED od Twinkly to pomysł na nowoczesną i kreatywną dekorację świetlną sterowaną z poziomu aplikacji. Zestaw 5+1 składa się z 6 kwadratowych paneli o wielkości 16 x 16 cm. Każdy z paneli ma 64 diody LED.

Brak towaru
1265.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 98
GLS 98
Dostępność Brak towaru
Waga 0.4 kg

Panele LED Twinkly Squares 16x16 cm zestaw 5+1

Panele LED od Twinkly to pomysł na nowoczesną i kreatywną dekorację domu, biura czy stanowiska gamingowego. Każdy z paneli zawiera 64 diody LED pozwalające na zrealizowanie swojego potencjału twórczego w wybranej przestrzeni. Panele są gładkie i modułowe, więc w sposobie ich ułożenia ogranicza Cię jedynie fantazja. Baw się kolorami, gradientami i efektami świetlnymi, którymi możesz sterować za pośrednictwem aplikacji Twinkly. Ustawienia możesz zmieniać w dowolnym momencie dzięki łączności Bluetooth i Wi-Fi. Twinkly umożliwia też sterowanie głosem za pomocą Google Assistant, Amazon Alexa oraz Apple HomeKit.

Wyświetlaj ulubione obrazy i GIF-y

Panele Squares to nie tylko nastrojowe LEDy — możesz za ich pomocą wzmocnić swoje wrażenia z gry, gdy oświetlenie będzie reagowało na Twoje ruchy w wirtualnym świecie. Współpracują z Razer Chroma RGB oraz Omen Light Studio, dzięki czemu Twoja rozgrywka ma szansę stać się jeszcze atrakcyjniejsza. Twórz i wyświetlaj 8-bitowe grafiki i GIF-y składające się z kolorowych pikseli, aby przekazać w unikalny sposób swoje emocje, poczucie estetyki lub otoczyć się ulubionymi dziełami sztuki. Zestaw 5+1 składa się z 6 kwadratowych paneli o wielkości 16 x 16 cm. Panele są przeznaczone do użytku w pomieszczeniach.

Modułowy system

Dzięki modułowemu systemowi Squares masz do dyspozycji nieskończone możliwości tworzenia układów i kształtów z paneli. Każdy z paneli wystarczy połączyć z tyłu za pomocą dołączonych w zestawie klipsów i linek. Jak wszystkie produkty Twinkly, Squares można mapować w aplikacji, a każda pojedyncza dioda LED może być sterowana indywidualnie. Daje to możliwość dokładnego odtworzenia za pomocą paneli Twojej wizji dekoratorskiej. Dzięki aplikacji Twinkly App uzyskasz pełną kontrolę nad swoim oświetleniem. Wybierz jeden z domyślnych efektów, edytuj je lub stwórz własne, umieść je w listach odtwarzania i zaplanuj tak, jak chcesz.

Właściwości:

  • modułowy system umożliwia tworzenie różnorodnych układów i kształtów z paneli,
  • sterowanie efektami świetlnymi z poziomu aplikacji,
  • szybka i bezproblemowa łączność z Wi-Fi i Bluetooth,
  • sterowanie głosem za pomocą Google Assistant, Amazon Alexa oraz Apple HomeKit,
  • możliwość wybierania spośród gotowych efektów świetlnych lub stworzenia własnych.

Materiał plastik
Kolor Czarny
Podświetlenie LED - RGB
Wymiary [cm] 16 x 16 x 2,5
Wodoszczelność IP20
Lokalizacja P03010203
Ilość paneli 6
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Polecamy
  • Sklep zamknięty

Prace techniczne